Zagraj to jeszcze raz…

Już za 15 godzin wystartujemy z Olą w naszym drugim w życiu półmaratonie 🙂

Dla mnie to będzie drugi start w grodziskim „Słowaku”, Ola debiutowała w Biegu Lechitów AD 2012. Ostatnie kilka tygodni trenowaliśmy, teraz w zasadzie już tylko czekamy 🙂 Największą niewiadomą będzie chyba pogoda – pamiętam, że rok temu było dość ciepło – co się między innymi przełożyło na to, że 1. kółko (połowę dystansu) przebiegłem w 0h57min, a drugie w 1h17min (raptem tylko 20 minut więcej 😉 ).

Jeszcze niedawno niektóre prognozy przewidywały na 09. czerwca temperaturę ok. 27-28 stopni i pełne słońce… W tej chwili, wg prognozy z ICM, temperatura w godz. 11-13 powinna wynieść raczej 16-18 stopni (uff…), ale towarzyszyć nam mają ulewne deszcze. Hm. 🙂

Zobaczymy, co nam aura przyniesie – na tę chwilę nasz plan jest taki, żeby przebiec całość razem… Ola chyba nie jest z tego powodu zbyt szczęśliwa, bo potem się skarży, że przy mnie zaczyna niepotrzebnie przyspieszać – ale ja obiecuję, że nigdzie spieszył się nie będę 😀 Tak czy inaczej – oboje liczymy na poprawienie życiówek (O: 2:13:06, P: 2:14:46) chociaż o te kilka minut!

Niedziela, 09.06.2013, g. 11:00

Trzymajcie kciuki! 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s