Maniacka Dziesiątka 2014

Tym razem edycja jubileuszowa – 10. 🙂

Niewiele ponad 24 godziny zostały do rozpoczęcia sezonu startowego („like a pro” 😉 ). Jutro, w samo południe – tradycyjnie z ul. Baraniaka – startuje Maniacka Dziesiątka AD 2014.

Na liście startowej jest 3500 biegaczy i nawet jeśli nie wszyscy się pojawią – a na pewno ktoś nie dotrze – to i tak będzie to edycja rekordowa, przynajmniej pod kątem ilości startujących. Organizatorzy w tym roku wprowadzili kolejne atrakcje i udogodnienia, m.in. zespoły muzyczne, które będą dopingować biegaczy na trasie (średnio co 2,5 km 🙂 )

Niestety, wygląda na to, że pogoda tym razem nie będzie nam sprzyjała 😦 Wszystkie znaki na niebie i ziemi i w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej wskazują na to, że jutro będzie: pochmurno, chłodno, deszczowo i w dodatku – i to najgorsze – będzie dość mocno wiało.

W takich okolicznościach przyrody nie ma chyba co nastawiać się na superwyniki. I ja się nie nastawiam – a kto wie, może sprawię sobie jakąś niespodziankę? 🙂 Zobaczymy.

Dzisiaj po pracy jadę odebrać pakiet startowy (na marginesie – brawo dla Organizatorów za przysłanie smsa z przypomnieniem, z numerem startowym i nr stanowiska, do którego należy się zgłosić po odbiór! Świetny pomysł – nie trzeba będzie się przeciskać przy wywieszonej liście, żeby się odnaleźć.), a jutro buty na nogi i w drogę. Dam znać po 🙂

PS: a mediach oczywiście królują tytuły: „W sobotę Maniacka Dziesiątka – będą utrudnienia.” 😦

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s