Wracamy do biegania.

Laba się skończyła

Pora wrócić do regularnego biegania. Cel: 4. Luboński Bieg Niepodległości11.11.2014. Rosnącą popularność biegania w naszym kraju idealnie pokazuje czas, w którym na bieg zarejestrowało się 1500 osób – zapisy rozpoczęły się 09. września o 20:00, a już dzień później ok. południa nie było wolnych miejsc! Na szczęście nam się udało 🙂 Tym razem grupa biegowa – po dołączeniu Kasi i Piotra – składa się z czterech osób i mam nadzieję, że wszyscy pobiegniemy i nie staną nam na drodze żadne przeziębienia i inne przeszkody sztuczne czy naturalne.

Przed nami 8 tygodni treningów, ja wczoraj zainicjowałem serię krótkim Biegiem Umiarkowanym (65-80% max HR), dzisiaj czas na pozostałych.

Na razie nie mamy jasno sprecyzowanych celów jeśli chodzi o sam bieg. Kasia i Piotr będą debiutować na dystansie 10 km, więc zakładam, że przebiegnięcie całości w czasie ok 1:05-1:10 może być dobrym założeniem… chociaż, może, może – można się pokusić o <1:00 😉 Jeśli chodzi o mnie – walki o życiówkę nie zakładam, więc może nastawię się na bycie zającem dla innych 🙂

Czas pokaże.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s